FF HS-04-018 viiltosuojakäsine LK5 koko 7
Tuotenumero 9848225 Yksikkö kpl Laatikossa 12 kpl Arvostelu
Fridrich & Fridrich HS-04-017 on neulottu, saumaton 5-luokan viiltosuojakäsine. Ohut ja elastinen käsine on pinnoitettu kämmenistä ja sormista polyuretaanilla. Kategoria II; EN 388:2016: 4X43C; EN 420. Myyntierä: 12 paria
Fridrich & Fridrich HS-04-017 on neulottu, saumaton 5-luokan viiltosuojakäsine. Ohut ja elastinen käsine on pinnoitettu kämmenistä ja sormista polyuretaanilla. Kategoria II; EN 388:2016: 4X43C; EN 420. Myyntierä: 12 paria
Viiltosuojakäsineet tarjoushinnalla!
FF HS-04-018 viiltosuojakäsine LK5 koko 7 saatavilla hintaan 3,51€. Se on mahtava toimistoväline, jonka toimitusaika on verkkokaupasta tilattuna 2-3 päivää. Luotettava sopimuskuljetuksemme toimittaa lähetyksen toimitusosoitteeseen työpäivän aikana (8 - 15). Turku, Oulu, Helsinki... eli toisin sanoen minne tahansa Suomeen.
Toimitus rahtivapaasti yli 150 € tilauksille! 9848225 FF HS-04-018 viiltosuojakäsine LK5 hinta 3,51 € on alv 0%. Toimistotarvikekauppa on edullinen ja tasokas tuotteiden ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Verkkokaupastamme tilaat tarvikkeet toimistoon helposti rekisteröitymättä!
Tälle tuotteelle ei ole vielä arvostelujaArvomme kaikkien arvostelijoiden kesken kerran kuukaudessa 100€ lahjakortin! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |




