Fläppipaperi 60 x 85cm blanko, 1 pakkaus=5 nidettä
Tuotenumero 4247635 Yksikkö kpl Laatikossa 5 kpl Arvostelu
Lyrecon blanco, tussinkestävä luentotaululehtiö sisältää 50 arkkia / nide. Taustapahvilla varustetussa, perforoidussa lehtiössä on: • Yleisrei’itys 23 mm. • Reikäväli 42,5 cm. • Puuvapaa paperi 60 g. Paketissa on 5 nidettä.
Lyrecon blanco, tussinkestävä luentotaululehtiö sisältää 50 arkkia / nide. Taustapahvilla varustetussa, perforoidussa lehtiössä on: • Yleisrei’itys 23 mm. • Reikäväli 42,5 cm. • Puuvapaa paperi 60 g. Paketissa on 5 nidettä.
Luentotaululehtiöt näppärästi meiltä!
Fläppipaperi 60 x 85cm blanko, 1 pakkaus=5 nidettä hinta on 8,35€. Se on tasokas tuote, jonka verkkokauppatilauksen toimitusaika on 2-3 päivää. Vaikuttava toimituspalvelumme kuljettaa tilauksen toimitusosoitteeseen kello 8.00 - 15.00. Kuopio, Turku, Helsinki... eli kaikkialle Suomeen.
Toimitus rahtivapaasti yli 150 € tilauksille! 4247635 Fläppipaperi 60 x 85cm hinta 8,35 € on alv 0%. Toimistotarvikekauppa on edullinen ja hyvälaatuinen tarvikkeiden netin ostopaikka toimistoon. Täysin kotimainen verkkokauppa on helppokäyttöinen ja kaikki tuotteet toimitetaan tarjoushintaan. Helppoa – lisää vain tarvikkeet rekisteröitymättä ostoskoriin ja lähetä!
Korkealaatuinen fläppipaperi Päivämäärä 02.03.2021 16:27Fläppipaperi 60 x 85cm blanko, 1 pakkaus=5 nidettäRyhdikäs, sileä ja tasalaatuinen fläppipaperi, suosittelen! |
Kirjoita kysymys tuotteesta, kysymyksesi julkaistaan kun asiakaspalvelu on vastannut siihen. Saat vastauksen myös sähköpostiisi.
Tälle tuotteelle ei ole vielä kysymyksiäMikäli tuotteessa on jotain kysyttävää, kirjoita kysymys ja asiakaspalvelumme vastaa sinulle mahdollisimman nopeasti. |